с. Плав'я. Плав'янський ДНЗ

/Files/images/лин 3.gif

Керує  Плавянським дошкільним закладом  Ганькулич Марія Петрівна, яка присвятила вихованню молодого покоління і керівництву закладом 33 роки, забезпечуючи потреби суспільства у створенні умов для розвитку дитини, формування всебічно розвиненої особистості. Під безпосереднім керівництвом Марії Петрівни колектив досяг вагомих успіхів у забезпеченні прав дитини на здобуття дошкільної освіти. Завдяки своєму ентузіазму, високому творчому потенціалу вона згуртовує біля себе людей, чиїм покликанням є виховання дітей, прагнення передати усе найкраще, набуте попередніми поколіннями.

Марія Петрівна – майстер педагогічної справи, нагороджена різними почесними грамотами, адже всю свою роботу спрямовує на те, щоб діти росли міцними та здоровими, щоб допомогти їх духовному самовизначенню, підготувати до шкільного життя, життя в соціумі. Надбання керівника на освітянській ниві, зокрема управлінської діяльності, засвідчують високий рівень професійної майстерності педагога. Піклування про здоров'я дитини, визнання його найбільшою цінністю, дало можливість впровадження в освітню систему принципу гуманізації, який став одним із стратегічних принципів організації освітнього процесу.